سرویس سامانه مودیان نرم افزار پخش مویرگی رستاک

سامانه مودیان مالیاتی یک سامانه الکترونیکی است که توسط سازمان امور مالیاتی کشور برای تسهیل ارتباط و تعامل بین مودیان مالیاتی و سازمان مالیاتی کشور ایجاد شده است. این سامانه یک سری ابزار و خدمات الکترونیکی مختلف است که به مودیان مالیاتی کمک می کند تا در امور مالیاتی خود به صورت سریع و آسان اقدام کنند. سامانه مؤدیان تحت مدیریت سازمان امور مالیاتی کشور است که در آن به هر مودی، کارپوشه ویژه ای اختصاص می یابد و تبادل اطلاعات میان مؤدیان و سازمان منحصراٌ از طریق کارپوشه انجام می شود.

در سامانه مؤدیان مالیاتی، مؤدیان می‌توانند به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته، نسبت به ارسال مستقیم اطلاعات خود به سامانه مودیان مالیاتی اقدام کنند و اطلاعات صورت حساب های فروش کالا و خدمات خود را به صورت آنلاین برای سازمان امور مالیاتی ارسال کنند و از وضعیت صورتحساب های خود آگاه شوند و در صورتی که صورتحساب ها دارای خطایی باشند، مودی می تواند نسبت به اصلاح آن اقدام نماید. از طرفی پس از ارسال صورتحساب به سامانه مؤدیان، خریدار می تواند نسبت به تائید یا رد آن اقدام کند.

سرویس سامانه مودیان رستاک

ارسال صورتحساب الکترونیکی در سامانه مودیان به 2 روش قابل انجام می باشد:

1- ارسال مستقیم اطلاعات به سامانه سازمان امور مالیاتی

2- ارسال اطلاعات به سامانه شرکت های معتمد ارایه دهنده ی خدمات مالیاتی

شرکت ورانگر بعنوان ارایه کننده راهکارهای نرم افزاری تخصصی فروش و پخش مویرگی به منظور تسهیل این فرایند برای مشتریان خود با استفاده از روش دوم، اقدام به پیاده سازی راهکاری نموده است که بتواند ارسال اطلاعات را به سامانه شرکت داده پردازی کیسان بعنوان متعمد مالیاتی فراهم نماید.
مشتریان ورانگر میتوانند با استفاده از امکان خروجی اکسل در سامانه شرکت معتمد مالیاتی قالب استاندارد اطلاعات مورد نیاز سامانه را بصورت فایل اکسل دریافت نموده و اطلاعات را طبق آن ویرایش و فایل مورد نظر را بصورت دستی در سامانه شرکت داده پردازی کیسان بارگذاری نماید و یا بصورت سیستمی و از طریق نرم افزار انتقال اطلاعات ورانگراقدام به ارسال اطلاعات نماید.
سرویس سامانه مودیان رستاک

جهت استفاده از مدل سیستمی مشتریان گرامی باید مراحل زیر را طی نمایند:

1- دریافت نام کاربری و رمز ورود به سامانه از شرکت داده پردازی کیسان

2- دریافت شناسه یکتای حافظه مالیاتی و تکمیل اطلاعات پایه مورد نیاز کالا و خدمات (جهت راهنمایی در خصوص میتوانید به سایت https://www.intamedia.ir بخش قوانین و مقررات- پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان مراجعه فرمایید)

3- اعلام نام کاربری، رمز عبور و شناسه یکتای حافظه مالیاتی به واحد خدمات مشتریان در قالب درخواست خدمات و از طریق پورتال مشتریان

4- پرداخت هزینه نرم افزار و یا دریافت تاییدیه از واحد فروش نرم افزار پخش مویرگی ورانگر

5- نصب و راه اندازی نرم افزار بر روی سرور توسط واحد خدمات مشتریان

شما می‌توانید فیلم “وبینار آموزش کاربردی ارسال صورتحساب در سامانه مودیان” را از کانال آپارات ما مشاهده کنید.

محورهای وبینار :

– معرفی سامانه مودیان مالیاتی و پایانه های فروشگاهی

– بررسی وظایف و تکالیف مودیان

– تشویق ها و جرایم احتمالی صدور صورت حساب الکترونیکی مالیاتی

– نحوه ارسال صورتحساب به سامانه مودیان از

🔺 شرکت ورانگر بعنوان ارایه کننده راهکارهای نرم افزاری تخصصی فروش و پخش مویرگی به منظور تسهیل این فرایند برای مشتریان خود با استفاده از روش دوم، اقدام به پیاده سازی راهکاری نموده است که بتواند ارسال اطلاعات را به سامانه شرکت داده پردازی کیسان بعنوان متعمد مالیاتی فراهم نماید.

🔺 مشتریان ورانگر میتوانند با استفاده از امکان خروجی اکسل در سامانه شرکت معتمد مالیاتی قالب استاندارد اطلاعات مورد نیاز سامانه را بصورت فایل اکسل دریافت نموده و اطلاعات را طبق آن ویرایش و فایل مورد نظر را بصورت دستی در سامانه شرکت داده پردازی کیسان بارگذاری نماید و یا بصورت سیستمی و از طریق نرم افزار انتقال اطلاعات ورانگراقدام به ارسال اطلاعات نماید.

همین امروز با ما تماس بگیرید

ما برای کمک اینجا هستیم

مشاوره رایگان

ارسال درخواست

با ما تماس بگیرید

02187134